Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Будматеріали та конструкції  >  Лісо-пиломатеріали  >  Дошка  >  Стара дошка куплю

   Стара дошка куплю  (продам)


Куплю стару дошку дорого! Я шукаю якісну, старовинну дошку для ремонту та декорування інтер'єру і готовий заплатити за неї високу ціну, від 500грн/м2

Я готовий заплатити вам конкурентну ціну за вашу стару дошку і забезпечу вам швидку та безпечну оплату. Моя компанія має багаторічний досвід у сфері купівлі та продажу старих матеріалів, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте високу ціну за свою дошку.

Не витрачайте час на пошук покупця для вашої старої дошки - зв'яжіться зі мною за допомогою контактної інформації нижче, і ми зможемо домовитись про умови покупки вашої старої дошки.

Я ціную якість та унікальний дизайн, тому я зацікавлений в старих дошках будь-якого розміру. Якщо у вас є стара дошка, яка підходить під мої вимоги, будь ласка, зв'яжіться зі мною.
Контактна інформація:
Телефон: [+380999691950]
Електронна пошта: [shopstodola@gmail.com]

Дякую за ваш час, і я сподіваюся на співпрацю з вами!

Реклама

Оголошення із рубрики "Доска"переглянути все
Дрова дубовые, дуб, ясень
Приветствуем Вас. Мы занимаемся продажей дров разных пород: дуб, ясень, берёза. Все это
Купуємо стару дошку за вигідною ціною
Купуємо стару дошку б/в. Не фарбовану, почорнілу від часу. Зі старих будівель, ферм, сінників, огоро
Куплю доску лес крупы по бартеру на бочки, шины КФ-97
Куплю доску, лес , крупы, продукты длительного хранения, тушёнку  по бартеру на бочки, шины КФ-
Пиломатериалы - доска пола, вагонка, шалевка
Продам пиломатериалы разных размеров: 20*40, 25*50, 25*100, 25*150, 25*200, 30*40, 30*50, 30*100, 30
Термодерево с доставкой по Украине
Термодерево с каждым годом становится все более популярным. Такая тенденция легко объясн