Додати оголошення
показувати:
Сторінка 134 з 377
здам
4 500 грн.  
Автор: Андрій
Підприємство: Риєлтор
Здам укомплектовану 2-Х кімнатну на Леваневського.Біла Церква
5

     Здам укомплектовану 2-Х кімнатну на Леваневського.Біла Церква

 Здам 2-Х кімнатну квартиру по вул..Леваневського на «стометрівці». Свіжий косметичний ремонт. Санвузол в кахлі. Вмонтована кухня. Холодильник. Пральна машина. Бойлер. Є всі необхідні меблі. Ціна: 4.500 грн.+ ...

здам
7 000 грн.  
Автор: Андрій
Підприємство: Риєлтор
Здам 3-Х кімнатну.Ремонт.Автономка.Всі меблі і техніка.Біла Церква
10

     Здам 3-Х кімнатну.Ремонт.Автономка.Всі меблі і техніка.Біла Церква

 Здам 3-Х кімнатну квартиру з автономним опаленням на Піщаному масиві по Інститутському провулку. Укомплектована усіма необхідними меблями сучасного зразка. Гарний косметичний ремонт. Вмонтована кухня. Холодильник. ...

здам
4 000 грн.  
Автор: Андрій
Підприємство: Риєлтор
Оренда однокімнатної на Критому Ринку.Є все необхідне.Біла Церква
7

     Оренда однокімнатної на Критому Ринку.Є все необхідне.Біла Церква

 Здам однокімнатну квартиру в Білій Церкві на Критому Ринку по Олександрійському бульвару. Косметичний ремонт. Є  всі необхідні меблі. Газова колонка. Холодильник. Пральна машина. Вартість: 4.000 грн.+ гарантійна ...

здам
6 000 грн.  
Автор: Андрей
Підприємство: Риэлтор
Оренда квартири.Євроремонт.Повна комплектація.Біла Церква
10

     Оренда квартири.Євроремонт.Повна комплектація.Біла Церква

 Здам однокімнатну квартиру на масиві Леваневського по вул.Героїв Крут (4 Мікрорайон). Здається вперше після капітального євроремонту. Всі необхідні меблі та побутова техніка. Кондиціонер. Ціна: 6.000 грн.+ ...

пропоную
16 000 грн.  
Автор: Светлана

     Срочно требуется кеттельщик / кеттельщица

В трикотажное ателье требуется кеттельщица / кеттельщик. Опыт работы необязателен, обучим. Без вредных привычек. Тел.: (067) 788-14-92.

пропоную
750 грн.  
Автор: Подпрятов Евгений
Продам мужские спортивные костюмы от производителя недорого. Интернет магазин спортивных костюмов Shkaff.
6

     Продам мужские спортивные костюмы от производителя недорого. Интернет магазин спортивных костюмов Shkaff.

Продам мужские спортивные костюмы от производителя недорого. Интернет магазин спортивных костюмов Shkaff. Мы производители брендовых мужских спортивных костюмов в Украине. Предлагаем такие бренды как Adidas, ...

пропоную
1 грн.  
Автор: Подпрятов Евгений
Бесплатный клуб английского языка Украина. Бесплатные удаленные курсы
3

     Бесплатный клуб английского языка Украина. Бесплатные удаленные курсы

Приглашаю вас присоединиться к нашему бесплатному клубу по изучению Английского языка. Приглашаем всех с Днепра и всей Украины! - Лексика. - Грамматика. - Единомышленики в одной группе. - Специальные программы ...

пропоную
договірна  
Автор: логіст
Вантажні перевезення від 1 до 35 т Дніпро
1

     Вантажні перевезення від 1 до 35 т Дніпро

Автомобільні вантажоперевезення                   від 1 до 20 т, від 20 до 120 куб.                                                    тенти, рефрижератори,ізотерми.       Перевозки негабаритних вантажів. Спецтранспорт ...

пропоную
договірна  
Автор: Наталья
Підприємство: Все перевозки
Домашні, дачні,складські переїзди
1

     Домашні, дачні,складські переїзди

Доставка вантажів бусом Т5 д2,20/1,80/1,20 + прицеп тентований 4,80/2,06/1,8 Загальною зантажопідйомністтю до 3 т. Транспортування мототехніки, обладнання,автомобілів,об*много вантажу . Домаші-дачні-складські-офісні переезди ...

пропоную
договірна  
Автор: логист
Вантажні перевезення від 1 до 35тз Рівненської обл.
1

     Вантажні перевезення від 1 до 35тз Рівненської обл.

Предлагаем ежедневные попутные, рейсовые, маршрутные и круговые отправки грузов, догруз. Автомобили – тент, полуприцеп, длинномер mers, man, daf, scania, volvo,iveco, газель микроавтобусы от 1, 5, 10, 20-22т ...

пропоную
договірна  
Автор: логіст
Підприємство: Моя логістика
Попутні завантаження перевізникам
1

     Попутні завантаження перевізникам

Постійні завантаження  по регіонах України.  Збірні вантажі, дозавантаження.  Експедуємо автомобілі від 5 до 35 т  (зерновози, самоскиди, евакуатори)

здам
договірна  
Автор: sasha sa
Підприємство: sss
Сдам дачу
5

     Сдам дачу

Сдам дачу на выходные. Тихое, красивое место на берегу р. Стугна (г. Украинка Киевская обл.) 35 км от КП. , ремонт. Лес, рыбалка, сауна, мангал, телефон, бильярд, тенис. Фото по электронной почте. 2sasha@newmail.ru Тел. ...

пропоную
договірна  
Автор: Іванна Струсь
Репетитор з математики та української мови
1

     Репетитор з математики та української мови

Вітаю! Мене звати Іванна Струсь, мені 34 роки, і я родом з чарівної Тернопільщини. Я обожнюю свою роботу та маю великий досвід роботи з дітками молодших класів (1–4 класи). Моя головна мета – допомогти вашій ...

 13.08.2024
пропоную
договірна  
Автор: Анастасія Рижук
Репетитор з англійської мови
1

     Репетитор з англійської мови

Вітаю! Я — Анастасія Рижук, кваліфікований вчитель англійської мови з освітою від педагогічного закладу в місті Умань. Мені 19 років, і я вже маю досвід у навчанні дітей англійської мови, працюю з учнями 1–5 ...

 13.08.2024
пропоную
договірна  
Автор: Тетяна Пономаренко
Підприємство: ОТР Leasing
Доступний лізинг в Україні
1

     Доступний лізинг в Україні

Лізингова компанія - надійний партнер у фінансуванні вашого бізнесу та будь-яких інших цілей.  ОТР Leasing  - перша лізингова компанія, яка пропонує широкий спектр послуг у сфері лізингу автомобілів та спецтехніки. ...

пропоную
договірна  
Автор: Олександр Олеярник
Репетитор з фізики
1

     Репетитор з фізики

Шукаєте досвідченого репетитора з фізики, який допоможе вашій дитині не тільки засвоїти шкільну програму, але й розвинути справжній інтерес до предмету?Я готовий допомогти! Мені 41 рік, і я маю багаторічний досвід ...

 13.08.2024
пропоную
договірна  
Автор: Софія Авдіюк
Репетитор з німецької мови та історії
1

     Репетитор з німецької мови та історії

Відкрийте своїй дитині двері у світ нових можливостей з німецькою мовою! Мене звати Софія Авдіюк, я вчитель німецької мови та історії з 1,5-річним досвідом роботи в сфері освіти. Запрошую діток 1-4 класів на ...

 13.08.2024
пропоную
договірна  
Автор: Данило Тимофєєв
Репетитор з програмування
1

     Репетитор з програмування

Відкрийте світ програмування з досвідченим репетитором! Мене звуть Данило Тимофеєв, я вчитель інформатики. Запрошую вас на онлайн-заняття з програмування, які допоможуть вам: • Опанувати основи Python, Java, ...

 13.08.2024
пропоную
договірна  
Автор: Юлія Червінська
Репетитор з програмування та математики
1

     Репетитор з програмування та математики

Шукаєте репетитора з математики та програмування? З радістю допоможу вам! Мене звуть Юлія Червінська, я вчитель математики та програмування з 1-річним досвідом роботи. Пропоную дистанційне навчання, яке економить ...

 13.08.2024
пропоную
17.08 грн.  
Автор: Алла
Підприємство: РІА Донсай
Картонні кепки з логотипом. Друк в Києві від 500 шт.
10

     Картонні кепки з логотипом. Друк в Києві від 500 шт.

Картонні кепки з логотипом. Друк в Києві від 500 шт. Фірмова паперова кепка з логотипом – найкращий корпоративний сувенір для спекотного літа. Уявіть собі, День поля, спортивні змагання, фестиваль чи виставка-ярмарок ...

Сторінка 134 з 377
оголошень на сторінці