Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Туризм, свята, спорт, відпочинок  >  Організація шоу, урочистостей, корпоративів.  >  Послуги ведучих та артистів  >  Ведучий урочистих подій - Михайло Мамчур

   Ведучий урочистих подій - Михайло Мамчур  (пропоную)

Ціна: договірна
Автор: Мамчур Михайло  ( 24.06.2019)
Підприємство: Ведучий
Місцезнаходження: Україна, Хмельницька область, Хмельницький
Дата публікації: 24.06.2019

З радістю допоможу організувати стильне і незабутнє весілля, виїзну церемонію, день народження (ювілей), хрестини, випускний. Також залюбки допоможу відкрити ваш магазин, ресторан чи будь-який інший заклад. Зроблю Ваш корпоратив незабутнім. Свято – це важлива частинка мого життя. Довірившись мені ви проживете цей день на одному подиху, відчуєте лише справжні емоції. Тактовність, харизма та вміння виходити з нестандартних ситуацій – це головні ознаки мого професіоналізму. Пропоную лише сучасну та цікаву програму, узгоджую сценарій з кожним клієнтом нідивідуально. Роблю все від мене залежне, щоб ваше святкування пройшло ідеально, а щасливі замовники і гості насолоджувались кожною хвилиною свята.  


Реклама

Оголошення із рубрики "Услуги ведущих и артистов"переглянути все
Услуги диджея. Дискотека на Свадьбу, Корпоратив или Юбилей Днепр
Диджей с большим опытом работы. Хотите убойную дискотеку? Пожалуйста!)По вашим пожелания
Шоу человек-пружина, Слинки шоу в Киеве
Любое мероприятие, будь то свадьба, день рождения, корпоратив или просто тематическая ве
Огненные буквы, горящие символы
Хотите оригинально поздравить дорогого человека, признаться в чувств
Пиксельное шоу, световое шоу на праздник, корпоратив, свадьбу
Пиксельное шоу от Fire Spirit - это яркое, интересное зрелище. Мы занимаемся световым шо
Огненное шоу, фаер шоу, fire show на праздник, корпоратив, день рождения, новый году в Киеве
Вы хотите эффектно закончить свадьбу или внести "изюминку" в корпора
Ведуча Весілля, дні народження, корпоративи, випускні вечори
5
Ведуча Весілля, дні народження, корпоративи, випускні вечори

Бажаєте проведення - душевно, красиво, емоційно, щиро і з усією відданістю до вашого свята? Дзвоніть! Я щаслива, коли щасливі і мої клієнти! Усі деталі щодо проведення свята, партнерів, знижки - по телефону! Буду рада нашому знайомству. Додатково обговоримо послуги ...