Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Нерухомість  >  Оренда  >  Оренда житлових приміщень  >  Оренда квартир  >  Снять квартиру посуточно на Борщаговке, Оренда квартиры посуточно на Борщаговке

   Снять квартиру посуточно на Борщаговке, Оренда квартиры посуточно на Борщаговке  (тендер)

Ціна: 750 грн.

Снять квартиру посуточно в Киеве на Борщаговке, Снятьл квартиру посуточно на Борщаговке, Зняти квартиру подобово на Борщагівці

ru
  • Українська мова
  • English
Киев info@ndo.ua
Меню Домой Поиск на карте Транспорт Недвижимость Вакансии На продажу Услуги Помощь Ищу купить
Опубликовать объявление
Меню
Любое Категория
Вячеслав Харабуга Harabuga
  • Мои сообщения
  • Мой профиль
  • Избранное
  • Опубликовать объявление
  • Мои оповещения
  • Мои списки
  • Мои пакеты
  • История платежей
  • Опубликовать событие
  • Запросы на бронирование
  • Выйти
  • Домой
  • Недвижимость
  • Квартиры и апартаменты
    Снять квартиру посуточно в Кие

Реклама

Оголошення із рубрики "Аренда квартир"переглянути все
Сдам кухня - студия + 2 спальни . Ивана Франко ( 6 ст. Б.Ф. ).
Сдам КУХНЮ - СТУДИЮ + 2 спальни , по ул. Ивана Франко ( 6 станция Большого Фонтана . 7/1
Здам подобово однокімнатну квартиру в центрі Трускавця
Простора, з дизайнерським ремонтом, однокімнатна квартира в новому будинку, в центрі Трускавця. Осна
Оренда двокімнатної зі свіжим євроремонтом,новими меблями та технікою.Біла Церква.
 Здам двокімнатну квартиру в Білій Церкві по вулиці Січневого Прориву 11 (ближче до Піон
Сдам 1 комнатная кв. ЖК "Panorama"
Сдам квартиру студию ЖК "Panorama", ул. Симферопольская 2 К, 7 эт., 35 кв.м., выполнен со
Здам власну квартиру на довгострокову оренду
Здам власну квартиру на довгий термін порядним людям без шкідливих звичок. Є мінімально