Цілком очевидно, що основна мета проведення ремонтних заходів – це усунення поломок, які виникли в процесі експлуатації крана, та приведення вантажопідйомного механізму до нормального працездатного стану. Для технічного обслуговування та ремонту вантажопідйомних кранів можна утримувати у своєму штаті співробітників, проте це далеко не завжди економічно доцільно.
У більшості випадків правильніше звернутися до спеціалізованої організації, яка має відповідні дозволи від державних органів, досвідчених атестованих робітників, а також професійне обладнання та інструменти, необхідні для виконання таких робіт. Зокрема, можна звернутися на Київський завод підіймально-транспортного обладнання, який займається не лише випуском кранової техніки різних типів, а й її сервісним обслуговуванням і ремонтом.
Прийнято виділяти дві великі групи: поточні ремонтні роботи та капітальний ремонт мостових кранів. Кожен вид має свої особливості та перелік заходів, який слід виконати. Зокрема, поточний (або плановий) ремонт кранів проводиться за результатами регламентного технічного обслуговування. Його мета - усунути усі виявлені несправності, щоб уникнути раптової зупинки та виходу з ладу вантажопідйомного пристрою. Варто зазначити, що поточний ремонт мостового крана проводиться на місці, без повного розбирання.
Перелік заходів при поточному ремонті включає:
Капітальний ремонт мостового крана – значно більш трудомісткий процес. Передбачається повне обстеження вантажопідйомної техніки з розбиранням всіх основних вузлів та механізмів. Капітальний ремонт кранів мостового типу торкається конструктивних частин:
Капітальний ремонт крана передбачає його демонтаж, повну чи часткову заміну більшості основних компонентів. Що стосується ремонту металоконструкції, то це зазвичай включає проведення зварювальних робіт, нанесення захисних лакофарбових шарів, посилення та відновлення окремих пошкоджених або зношених елементів. Після закінчення капремонту проводяться випробування на динамічне та статичне навантаження.
Окремо можна виділити екстрений чи аварійний ремонт кранової техніки. Цілком очевидно, що він відноситься до позапланових заходів, терміни та вартість його проведення залежать від складності поломки.
Якщо на Вашому підприємстві готові виконати ремонт крана мостового типу самотужки, то на КЗПТО можна купити необхідні комплектуючі - https://kzpto.com.ua/uk/zapchastyny-dlya-kraniv/ для заміни зношених механізмів і деталей, зокрема:
Детальну інформацію щодо ремонту кранової техніки та наявності запчастин для конкретних моделей кранів можна уточнити на сайті КЗПТО. Посилання — тут.
має статус перевіреної компанії
Це означає, що компанія надала Порталу Оголошень своє свідоцтво державної реєстрації. Актуальність цього свідоцтва перевірена по офіційній базі “Єдиного державного реєстру”. Надання свідоцтв не є обов’язковим для користувачів Порталу Оголошень. Тому відсутність перевірки в інших учасників не свідчить про їх ненадійність.