Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Інформаційно-освітні  >  Послуги репетиторів  >  Репетитор з математики та української мови для учнів 1–4 класів

   Репетитор з математики та української мови для учнів 1–4 класів  (пропоную)

Ціна: 350 грн.

Вітаю! Мене звати Іванна Струсь, мені 34 роки, і я родом з чарівної Тернопільщини. Я обожнюю свою роботу та маю великий досвід роботи з дітками молодших класів (1–4 класи). Моя головна мета – допомогти вашій дитині зрозуміти та полюбити математику та українську мову.
Маю успішний досвід дистанційної роботи з учнями, а також готова проводити заняття в групах. Завжди знаходжу індивідуальний підхід до кожної дитини, допомагаючи дітлахам подолати труднощі та досягати успіхів у навчанні. Ваші діти не лише покращать свої знання, а й отримають мотивацію до навчання.
Якщо ви шукаєте надійного та відповідального репетитора, який з легкістю знайде спільну мову з вашим сином або донькою та допоможе дитині досягти успіху – звертайтесь! Я завжди готова допомогти вашим дітям розвиватися й досягати нових вершин.
Рада буду стати частинкою успіху вашої дитини!
Для зв'язку зі мною пишіть у Телеграм: @OsviTech.

Реклама

Оголошення із рубрики "Услуги репетиторов"переглянути все
Англійська мова для дошкільнят
Центр Репититорства «VAISOT» запрошує дошкільнят на вивчення англійської мови Заняття в групах: Пон
Заняття та консультації для дошкільнят 2-6 років
Центр розвитку «ДІАЛОГ» вітає всіх батьків малечі 2-6 років!     Запрошуємо на цікавезні заня
Експрес-Підготовка до НМТ 2024
Дорогі старшокласники, учні училищ та студенти коледжів, а також випускники минулих рокі
Логопед-Дефектолог
Діагностика, постановка звуків, корекція звуковимови. Розвиток зв'язного мовлення, дрібн
Репетиторство
Репетитори у Центрі розвитку «ДІАЛОГ» з різних предметів допоможуть учням 5-9 класів у виконанні дом