Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Побутові послуги, тварини, техніка  >  Ремонт та обслуговування побутової техніки  >  Ремонт і осблужіваніе електроніки і ТБ  >  Перетяжка узголів'я ліжка в Чернівцях

   Перетяжка узголів'я ліжка в Чернівцях  (пропоную)

Автор: Юрій  ( 06.06.2024)
Підприємство: MebChernivciUz
Місцезнаходження: вулиця Гусятинська, 34, Чернівці, Черновицкая область
Дата публікації: 05.09.2024

Пропонуємо якісну перетяжку узголів'я ліжка в Чернівцях. У нас працюють досвідчені майстри. Виконуємо роботи різного виду складності. Перетяжка виконується у нашій майстерні, так як для якісної роботи необхідне спеціальне обладнання, яке не зручно перевозити. Наші майстри виїжджають в усі райони Чернівців та у передмістя, щоб забрати ваші меблі на перетяжку та доставити до вас після виконання робіт. При великому об'ємі робіт (габаритні меблі або досить велика кількість), можливий виїзд по області. Також ви можете самі завезти меблі до нашої майстерні, попередньо домовившись про час візиту, щоб наші майстри не були на виїзді.

Перетягуємо меблі:
- Жаккардом;
- Велюром;
- Рогожкою;
- Шкірозамінником;
- Флоком;
- Замшею та іншими матеріалами.

Крім перетяжки узголів'я ліжок, також перетягуємо:
- Дивани;
- Крісла;
- Ліжка;
- Стільці;
- Пуфи;
- Та інші меблі.

Телефонуйте, будемо раді допомогти ;)


Схожі оголошення
ще схожі

Реклама

Оголошення із рубрики "Ремонт и осблуживание электроники и ТВ"переглянути все
Ремонт телевізорів Kivi у Вінниці
Пропонуємо якісний ремонт телевізорів Kivi у Вінниці. У нас працюють досвідчені майстри,
Ремонт стиральных машин Gorenje в Житомире
Наши мастера проводят ремонт стиральных машин Gorenje в Житомире. Работы могут проводить
Ремонт стиральных машин Whirlpool в Житомире
Производим ремонт стиральных машин Whirlpool в Житомире как на дому, так и в мастерской
Ремонт стиральных машин Samsung в Житомире
Выполняем ремонт стиральных машин Samsung в Житомире на дому или в мастерской. При выпол
Ремонт пральних машин Bosch в Житомирі
Пропонуємо якісний ремонт пральних машин Bosch в Житомирі. Роботи проводимо або на дому