Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Медичні послуги  >  Лікування  >  Лікар-подолог в Києві, клініка Медіком

   Лікар-подолог в Києві, клініка Медіком  (пропоную)

Ціна: 900 грн.
Автор: Клініка Медіком  ( 14.08.2019)
Підприємство: Клініка Медіком
Місцезнаходження: Оболонская набережная, 9, Киев
Дата публікації: 28.09.2024

Лікар-подолог у клініці Медіком в Києві – це спеціаліст, що допомагає вирішити проблеми здоров’я стоп, включаючи лікування мозолів, тріщин, врослих нігтів та інших патологій. 


Ми пропонуємо професійний підхід до кожного пацієнта, використовуючи сучасні методи діагностики та терапії. 


Наші спеціалісти дбайливо допоможуть вам зберегти здоров'я і комфорт ніг.


Запис на консультацію доступний за телефоном або через сайт клініки, докладніше про подологію в Києві в Медікомі https://medikom.ua/podologiya/ 


Реклама

Оголошення із рубрики "Лечение"переглянути все
Виїзний лікар-уролог Київ та область
Ми пропонуємо професійні урологічні послуги. Наші лікарі мають понад 20 років досвіду. В
Лікування остеохондрозу
Не ігноруйте ці симптоми!    Не відкладайте своє здоров’я на потім! Ось до чого можуть призве
Якісне протезування зубів у Черкасах - знижка для пенсіонерів
Протезування зубів у місті Черкаси.  Безметалова кераміка та металокерамічні конструкції
Масаж
Запрошую завiтати до мене на сеанс масажуЗатишно,приeмна энергетика,приемна музика є душнiжнi та про
Санаторій профспілковий "Хмільник"
Профспілковий санаторій «Хмільник» пропонує лікування та оздоровлення у нашому санаторії.