31.12.20 - 02.01.21
(3 дні/2 ночі)
Підготовка до святкування НОВОГО РОКУ 2021!!!!
2 день 01.01.21 П'ятниця
Сніданок в ресторані готелю.
Оглядова екскурсія по Львову (автобусна): захоплююча зустріч з минулим на горі Високий Замок, з якої видно увесь Львів - як на долоні, знайомство з княжим Львовом: придворною церквою Св. Миколая, церквою Св. Параскеви - у якій зберігся найдавніший львівський іконостас 17 ст. , костелами св. Івана Хрестителя та Марії Сніжної, а далі: вишуканий сецесійний проспект Шевченка, архітектурний комплекс головного галицького греко-католицького храму - Собору Святого Юра, Університет, Львівська Політехніка, палац Потоцьких, Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського).
Факультативна пропонуємо екскурсію -“Нічна варта Львова” (350 грн.)20:00-22:00
Якщо випадково вночі не спатиметься, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь! Це помічники бургомістра – вони просто бережуть Ваш сон… Коли під вечір у Львові западає морок, а в темних закутках починають ворушитись таємниці, на вулиці, в оточенні вірних помічників, виходить нічний бургомістр – пан Шлюссель. Він слідкує за спокоєм мешканців та вишукує порушників, що живуть на темному боці місяця. А якщо раптом пан бургомістр занедужає, його прийде підмінити вірна дружина – пані Зося. А чи не віщуватиме годинник на ратуші біди цієї ночі? Чи не згубив бургомістр ключ від міста? Чи бува в цю темну ніч не шукає спокою заблудла душа…
Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди – все це чекає на Вас під час нічної мандрівки. Якщо не боїтесь стати помічником пана Шлюсселя – приєднуйтесь! За якісну роботу, пан бургомістр посвятить Вас в «працівники нічної служби Львова». Допомогти бургомістрові перевірити місто мають нагоду усі охочі до пригод!
3 день 02.01.21 Субота
Cніданок в ресторані готелю.
Виселення з готелю до 12:00
Вільний час.Рекомендуємо взяти участь у щорічних міських святкуваннях.
Факультативно пропонуємо екскурсію "
Підземеллями Львова" - 150 грн/особа. 15:00 - 18:00 Пішохідна екскурсія "Підземеллями Львова". Найдовші та найстаріші, кавові та винні підземелля Львова, підземелля у яких молились монахи і ті у яких створювались алхімічні зілля а також підземелля Львівської підземної ріки. Екскурсія проходить найдовшими та найстарішими підземеллями Львова - підземеллями колишнього Домініканського монастиря, де в підземних келіях молилась княгиня Констанція і відбувала покарання перша красуня Польщі Гальшка Острозька. В цих підземеллях зберігся найстаріший у Львові "прангер" - стовп ганьби, щоправда в катівні князя Льва його використовували для інших цілей. Трохи веселіші підземелля аптеки "Під чорним орлом", що в Середньовіччі виконували роль винарні, де і сьогодні стоять великі бочки, та стародавні бутлі для наливок і настойок. У місті кави, як ще називають Львів, звичайно є і кавові підземелля. Львівська копальня кави гостинно відкриває свої кавові підземелля і розповідає про те, як кава з'явилася у Львові завойовуючи світ, хто її привіз у Львів і як вона опинилась у підземеллях одного з будинків Львова. У 1256 році, коли Львів вперше згадується у Галицько-Волинському літописі, місто стояло на ріці. Сьогодні ріка протікає під землею у величезній трубі. Щоб познайомитись з Львівською підземною рікою Полтвою потрібно спуститись у мистецькі підземелля Львова під Львівською Оперою. На березі ріки ще в середині XVII ст. був побудований монастир монахів Єзуїтів. Сьогодні підземелля Єзуїтського монастиря називають найбільш таємничішими підземеллями Львова де стоїть мармуровий саркофаг а стіни досі приховують безліч таємниць. А також в екскурсії підземелля Преображенської церкви та інших стародавніх будівель Львова.
Вартість вказана за 1 особу при двомісному розміщенні, грн.
має статус перевіреної компанії
Це означає, що компанія надала Порталу Оголошень своє свідоцтво державної реєстрації. Актуальність цього свідоцтва перевірена по офіційній базі “Єдиного державного реєстру”. Надання свідоцтв не є обов’язковим для користувачів Порталу Оголошень. Тому відсутність перевірки в інших учасників не свідчить про їх ненадійність.