Карпати. Тури в Карпати“Новорічна казка в Карпатах”
30.12.2020 - 01.01.2021
3 дні / 2 ночі
1 день: 30.12.2020
Збір групи. Виїзд зі Львова о 09:00.
Манява. Тут на березі річки Манявки розташований один із найбільших духовних центрів Західної України - “Український Афон”. Історико-архітектурний заповідник “Скит Манявський”, був заснований як монастир-скит у мальовничому куточку Карпат вихідцем з Афону Йовом Княгинецьким (1606р.). У часи найбільшого розквіту скитові підпорядковувалося 556 монастирів Східної Європи. Зараз тут Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир УПЦ КП, у багатьох храмах якого віруючі можуть помолитися.
Неподалік від скита знаходиться “Манявський водоспад”, який є одним із найгарніших і найвищих в українських Карпатах. Він прорізає тверді ґорґанські породи, а вода падає з висоти біля 20 метрів.
Делятин. Відоме в минулому містечко солеварів запрошує у краєзнавчий музей, який знаходиться в найошатнішій віллі Делятина: тут зібрана чудова експозиція гуцульських старожитностей, особливо вишивки та різьби по дереву. У музеї ми дізнаємося про співця гуцульського села Марка Черемшину, бо саме тут він працював у адвокатській конторі. Але особливо вражає кімната-музей надзвичайно талановитого художника Йосипа Васьківа, картини якого відзначаються високою технікою та культурою виконання, а самого його за світогляд та життєвий шлях місцеві гуцули називали “Ганді”.
Поселення. Вечеря. Нічліг.
2 день: 31.12.2020
Сніданок. Виїзд 08:00.
Ясіня. “Гуцульська столиця”, селище розташоване між карпатськими хребтами Чорногора і Свидовець на берегах норовливої Чорної Тиси. Відомим на весь світ Ясіня стало завдяки шедевру гуцульської дерев’яної архітектури церкві Вознесіння Господнього (1824р.), т.з. “Струківська церква”, яка занесена у список світової спадщини ЮНЕСКО.
Драгобрат. Гірськолижний курорт, що розташований на схилах Свидовця, одного з найвищих карпатських хребтів на висоті 1300-1700м. За допомогою канатно-крісельної дороги можна піднятися на вершину гори Стіг (1707м), з якої відкриваються одні з найгарніших панорам в Українських Карпатах. Зимові краєвиди Драгобрату зачарують кожного своїми пейзажами. Тут також є можливість покататися на лижах (сноуборді), насолодитися гірським повітрям та отримати незабутні емоції.
Повернення до місця проживання.
Святкування Нового року!
3 день: 01.01.2021
Пізній сніданок. Виїзд 12:00.
Верховина. Музей гуцульської магії. Один із найоригінальніших музеїв країни розповідає про вірування гуцулів, про способи та засоби їхнього співіснування із нематеріальним світом, про магічні обереги та примівки. Під час екскурсії можна дізнатися про видатних мольфарів та чародіїв, зрозуміти, чим відрізнялися віщуни, примівники, гадєрі, хмарники та щезники. Як гуцули із надприродними властивостями розганяли хмари, зупиняли дощ, лікували рак настоянкою гадюки та рятували людей від укусу змій.
Музей-садиба Галинки Верховинки (музей вишивки). Надзвичайно душевний музей, який заснувала поетеса Галина Яцентюк. Під час інтерактивної екскурсії вона розповідає про гуцульські традиції, особливо обряд весілля, орнаменталістику гуцульської вишивки, переодягає туристів у гуцульські строї. Особливо розчулюють гостей вірші, які від щирої душі декламує господиня із чудовим творчим псевдонімом Галинка Верховинка.
Криворівня. Музей “Дідова аптека”. Здавна гуцулам було багато відомо про лікувальні властивості трав, плодів, коріння, з яких вони пили чаї та робили настоянки. Щоб ознайомити гостей Гуцульщини із давніми знаннями, поруч із відомою Франковою криницею відкрили дегустаційний музей “Дідова аптека”, в якому можна дізнатися про народну медицину та посмакувати цілющим чаєм із казана та продегустувати декілька настоянок у лікувальних цілях.
Косів. Це місто ще називають “Ворота Карпат”, а також столицею декоративно-прикладного мистецтва України, бо саме в Косові і районі живуть і працюють тисячі народних майстрів, які продовжують давні ремісничі традиції. Прогулюючись центром міста, можна купити собі знаменита на весь світ косівську кераміку, а також інших сувенірів за цінами виробника.
Повернення до Львова (орієнтовно о 23:00).
Фірма залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших міроприємств без зменшення їх об'ємуВартість програми - 3390грн. з особи
ПРОХАННЯ ПРИ БРОНЮВАННІ УТОЧНЯТИ ЦІНИ
У вартість входить: проїзд автобусом, проживання (2 ночі) в гуцульських садибах зеленого туризму в м. Верховина, 2,3-х місні номери з вигодами на коридорі (з розрахунком на 2-3 кімнати), Новорічна забава (програма, їжа, напої, в т.ч. алкогольні), вечеря в 2-й день, сніданок у 2-й і 3-й день, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
У вартість не входить: вхідні квитки в туристичні об’єкти та обіди.
Важливо знати: туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах; турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобуса.
Знижки для дітей:
- Дітям до 5 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- Дітям від 6 до 12 років, знижка від загальної вартості туру - 400 грн.
ГУЦУЛЬСЬКА НОВОРІЧНА ЗАБАВА!
Новорічне святкування відбувається у ресторані-колибі “Згарда” с. Верхній Ясенів. Орієнтовний початок Новорічної програми 21:30. Під час забави на Вас чекають:
- новорічна програма, народні пісні, танці, забави разом із гуцульським ведучим та музикантом-клавішником “Верховинський музика”;
- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето;
- гуцульські співаночки, к